wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt! :)Kochani! Jestem ostatnio bardzo zabiegana, nie mam chwili na czytanie, z tego powodu bardzo ubolewam. Mój czas wypełnia sprzątanie, robienie łańcucha choinkowego, pieczenie, sprzątanie, pieczenie... Chciałabym jednak skorzystać z chwili wolnego i powiedzieć, że nie zapomniałam o Was;)

Chciałabym życzyć Wam moi drodzy szczęśliwych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Pełnych rodzinnego ciepła, takich, które będziecie wspominać latami. Pod choinką samych świetnych prezentów, a w życiu wielu sukcesów, radości, uśmiechu, zapału i, jak to u moli książkowych bywa, tysiąca książek, samych godnych polecenia. Na tych kilka dni zapomnijcie o problemach i cieszcie się chwilą;) Jeśli czytacie te słowa już po wieczerzy wigilijnej, to mam nadzieję, że jedzenie smakowało, najedliście się do syta, a prezenty i atmosfera okazały się bombowe. Wesołych Świąt!

Całusy,
Karolina ♥

9 komentarzy:

 1. Wzajemnie, ciepłych i radosnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwych radosnych świąt, dużo szczęścia w życiu oraz zadowolenia z bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze na Święta. Spełnienia marzeń, nowych wyzwań i wiele cierpliwości dla niespodzianek jakie niesie życie :))))))
  Świąteczne buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęścia, zdrowia, masy przepięknych książek!
  I miłości, dużo, dużo miłości :*

  Życzy Patka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych i spokojnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń