sobota, 7 grudnia 2013

Ogólnopolska Zbiórka Darów Kulturalnych
Panuje teraz gorący okres obdarowywania się prezentami z okazji Mikołajek. Chciałabym poinformować Was o akcji, w której sami możecie zabawić się w Świętego Mikołaja i obdarować innych prezentami. O co dokładnie chodzi? Już tłumaczę;)

"W oparciu o decyzję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracyjnym o numerze 426/2013, w przedświątecznych okolicznościach mikołajowych i gwiazdkowych, Stowarzyszenie Sztukater ogłasza ogólnopolską zbiórkę książek oraz darowizn, które zostaną przekazane placówkom zajmującym się walką z wykluczeniem społecznym . Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych a w tym szczególnym okresie zdziałamy cuda…"

1 grudnia 2013 roku rozpoczęła się akcja, której nazwę podałam w tytule posta. Ma ona na celu zbiórkę przedmiotów, które pomogłyby wzbogacić wiele biednych placówek, których nie stać na ich zakup. Mam tu oczywiście na myśli książki. Jeśli macie w swoich biblioteczkach książki, których już nie chcecie, nie macie zamiaru do nich wracać, możecie je podarować właśnie w tej zbiórce. Oprócz tego zbierane są pieniądze i artykuły biurowe. Dzięki pomocy dużej grupy ludzi możemy uszczęśliwić innych:)

Szczegóły znajdują się na Facebooku klik;). 

Zachęcam do podzielenia się tą informacją za pośrednictwem Waszych blogów lub Facebooka, myślę, że to świetna inicjatywa, tym bardziej, że zbliżają się Święta:) Akcja trwa do 1 grudnia 2014 roku.

Zachęcam też do polubienia profilu portalu Sztukater za pośrednictwem którego dowidziałam się o tej akcji:)
klik:)


3 komentarze:

  1. Przyłączy się Pani do akcji, czy to tylko ogólna aprobata?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jasne, że się przyłączę! ;) Mam trochę niepotrzebnych mi już książek, więc chętnie się nimi podzielę;) Miałam wysłać część z nich przed świętami, ale przez całą tę przedświąteczną gorączkę nie zdążyłam:)

      Usuń