niedziela, 26 maja 2013

Dzień Mamy + Ważna informacjaHej! Na początek z okazji Dnia Mamy chciałabym życzyć Wszystkim Mamom dużo dużo zdrówka, szczęścia i przede wszystkim tego, abyście zawsze były dumne ze swych pociech. A Mamom Czytającym życzę mnóstwa rewelacyjnych pozycji do przeczytania i nienatrafiania na gnioty.

A teraz trochę z innej beczki: zapewne wiecie już o tym, że z początkiem lipca prawdopodobnie zostanie usunięta opcja obserwowania na Bloggerze. Jestem z tego powodu bardzo zła i mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie. Jednak na wszelki wypadek postanowiłam założyć konto na Google+ i od razu poinformować Was o tym, że możecie mnie dodawać do swoich kręgów (cokolwiek to znaczy). Dzięki temu gdyby doszło do tej zmiany, będziecie mogli nadal czytać mojego bloga.

Tutaj link do mojego profilu: https://plus.google.com/113767812269376910408/posts

Skoro dodaję taką luźną notkę dzisiaj, zachęcam Was także do polubienia mojego bloga na Facebooku. Google+ oraz mój Fb możecie znaleźć po prawej stronie tuż pod "Obserwatorami".

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;>

8 komentarzy:

 1. Ja także jestem bardzo zła, ale nic nie możemy na to poradzić. Przeniosłam konto na google+, ale postanowiłam się znowu przeżucić i nacieszyć się jeszcze miesiącem bloggera. Tak zawczasu zapytam się: jak zrobiłaś, że wyświetliły Ci się o Tobie informacje w profilu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moim profilu w Google+ jest zakładka "O mnie", tam wchodzę w "Moja historia" i tam wpisałam coś o sobie w pole "Opis" i "O mnie", mam i w tym i w tym to samo, więc nie wiem, z którego to widać na blogu. Tu link, jak to u mnie wygląda, https://plus.google.com/113767812269376910408/about. Mam nadzieję, że w miarę dobrze Ci to wytłumaczyłam:)

   Usuń
  2. Rozumiem bardzo dobrze. Dzięki. :)

   Usuń
  3. Cieszę się, że pomogłam:)

   Usuń
 2. Życzenia przekazałam już mojej Mamie :)

  Co do Google+, to na razie nie zamierzam się tam przenosić. Możesz też połączyć swojego bloga z Bloglovinem, tam również istnieje opcja obserwatorów. Ja tak zrobiłam i dzięki temu wszystkie aktualizacje z blogów, które czytam, mi nie znikną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie znikną Ci nawet aktualizacje z blogów, które NIE połączyły się z Bloglovinem?

   Usuń
  2. Nie, bo blog nie musi być połączony z Bloglovinem, żeby widzieć jego aktualizacje :) Na przykład Twój blog nie jest, a widzę posty, które napisałaś :)

   Usuń
 3. Dziękuję za życzenia :)
  A jeśli chodzi o G+ itp itd, to dodałam Cię już na wszystkich tych stronach/kanałach/profilach - zwał jak zwał ;)

  OdpowiedzUsuń