wtorek, 11 listopada 2014

Stosik wrzesień 2014 - uzupełnienie

Witam Was kochani w ten ciepły i.... wolny wtorek! Chciałabym pochwalić się zdobyczami z października, ale na to przyjdzie jeszcze czas, bowiem w stosiku wrześniowym nie pokazałam kilku pozycji wypożyczonych z biblioteki. Uzupełnienie to jest niewielkie, ale jakże zacne. Część poniższych lektur mam już za sobą i wspomnę jedynie, że czas z nimi spędzony nie był zmarnowany. Nie przedłużam już, stosik jest mały, więc wstęp niech również taki będzie :) Dajcie mi koniecznie znać, co ciekawego teraz czytacie i czy macie już za sobą którąś z poniższych powieści :)


Joseph Delaney - Pomyłka stracharza
John Green - 19 razy Katherine

9 komentarzy:

 1. Ja niedawno przeczytałam "19 razy Katherine" świetna książka jak na Greena przystało, jedyne co mnie trochę zraziło to przewidywalność. Szkoda, ale mimo to przyjemnie się czytało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam zabierać się za serial "Orange is new black" i cieszę się, że tego nie zrobiłam, bo niedawno dosiedziałam się, że jest to na podstawie książki "Dziewczyny z Danbury". Najpierw przeczytam i dopiero później obejrzę.
  Zastanawiam się nad zakupem "19 razy Katherine" i chyba w końcu ją zamówię. Jak na razie przeczytałam tylko "Gwiazd naszych wina" tego autora, ale planuję zabrać się za "Szukając Alaski". Jak ją przeczytam to na pewno napiszę recenzję. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dom sióstr mnie interesuje :)

  Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 4. O "Domie sióstr" słyszałam wiele dobrego, sama chętnie bym ją przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dom sióstr bym przeczytała :) Czekam na wrażenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. 'Dziewczyny z Danbury' mi osobiście bardzo się nie podobały :)

  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Dom sióstr jest na mojej liście! a Greena mam w domku i leży...biedny...zapomniany :]

  OdpowiedzUsuń